פרויקטים של תמ"א 38 בנתניה הם ההזדמנות שלכם להגשים חלום ולגור בדירה משלכם. לפני שנסביר למה נתניה נחשבת לעיר האידיאלית למגורים, כדאי שנקדיש כמה מילים לרעיון של תמ"א 38.

תמ"א 38 מבטא ראשי תיבות של "תכנית מתאר ארצית 38" שעיקרה שיפוץ בניינים ישנים. במסגרת התוכנית הבניין מחוזק מפני רעידות אדמה, נוספים לו ממ"ד, מקומות חנייה ומעלית והיזם נהנה מזכויות בנייה נוספות של כ-2.5 קומות מגורים – מה שאומר שכל העלויות מושתות עליו ולא על הדיירים.

למה נתניה?

נתניה היא העיר הגדולה באזור השרון ואחת ממוקדי התיירות במחוז. העיר לא רק זוכה לאלפי תיירים כל שנה הודות לרצועת החוף ושמורות הטבע שברשותה, אלא גם הוכרזה כעיר ליבה תיירותית – מה שאומר שאם אתם עובדים בתחום זה נתניה היא ה-מקום בשבילכם.

בשנים האחרונות נתניה הפכה גם למעצמת הייטק הודות לפארק העסקים והטכנולוגיות ע"ש ספיר – אחד הפארקים המתקדמים והמתפתחים בארץ שמאכלס חברות בינלאומיות כמו אלביט, סיסקו, סלקום, טבע ואת הסניף הראשון במדינה של איקאה.

העיר נתניה הוכרזה גם כ"בירת הספורט של ישראל" וכוללת בשטחה את מכון וינגייט- המכון הלאומי של מדינת ישראל לקידום מצוינת בספורט שחרט על דגלו איתור, טיפוח והובלת תחום הספורט במדינה.

תמ"א 38 נתניה – השילוב המושלם

תמ"א 38 בנתניה לכן הוא השילוב המושלם למי שמחפש איכות חיים לצד הים התיכון, הן אם הוא עוסק בתיירות, בהייטק או בספורט. עם זאת, רכישת דירה במסגרת פרויקטים של תמ"א 38 בנתניה חייבת להיעשות באמצעות חברת נדל"ן איכותית.

אחת החברות המובילות בתחום זה בנתניה היא חברת אינטרסיטי (intercity) שמטרתה אחת – ביצוע הפרויקט בסטנדרט הגבוה ביותר תוך העמדת צרכי הלקוחות והדיירים בראש סדרי העדיפויות, שמירה על הסביבה וחסכון אנרגטי רב ככל האפשר.

לפרטים נוספים אודות פרויקטים של תמ"א 38 בנתניה צרו קשר עם עו"ד גל חלפון. עורך דין גל חלפון מתמחה בעשור האחרון ביזום ובליווי של פרויקטים למגורים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר בתחום תמ"א 38. חייגו 058-4420451 ותהפכו את החלום של דירה משלכם למציאות בשטח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.