אם אתם מחפשים קבלנים בעיר נתניה שמתמחים בתחום התחדשות העירונית, אבל רוצים לחסוך זמן, כסף ואנרגיה בחיפושים ובהתרוצצויות – בטח תשמחו לדעת שאתם ממש לא חייבים. אנחנו עשינו עבורכם את העבודה הקשה ומצאנו את הטובים ביותר בתחום זה : אנשי חברת אינטרסיטי נדל"ן (INTERCITY). לפני שנספר לכם למה הם הכי טובים כמה מילים על התחדשות עירונית

מה זה התחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא תהליך שבו בניינים חדשים נבנים על חורבות בניינים ישנים (פינוי בינוי) או משופצים (תמ"א 38). בשני המקרים הבניינים נבנים/משופצים ע"פ הסטנדרטים הגבוהים ביותר (למשל מחוזקים כנגד רעידות אדמה), זוכים לזכויות בנייה נוספות ונהנים מאלמנטים מודרניים כמו ממ"ד, מעלית ועוד מקומות חנייה.

התחדשות עירונית נחשבת כיום לפתרון הטוב ביותר למחסור ההולך וגובר בדירות במרכזי הערים, בעיקר כי היא מאפשרת ליהנות מיתרונות שונים כמו:

  • מגורים בשכונות ותיקות, מבוקשות ומבוססות
  • מגורים בסביבה מטופחת, למשל התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי כוללת גם חידוש תשתיות כמו כבישים, ביוב, מבני ציבור וגינות ציבוריות.
  • מגורים בבניין שכולל אוכלוסיות צעירות לצד קהילה קיימת.

למה לבחור בחברת אינטרסיטי?

בחירה בחברת אינטרסיטי מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות נוספים, למשל ניסיונה הרב של החברה בתחום ההתחדשות העירונית בנתניה, ההתחשבות שלה ברצון ובצרכי הדיירים, בנייה תוך ירידה לפרטי פרטים ולא פחות חשוב – גישור בין צרכי הדיירים הקיימים לצרכי הדיירים החדשים.  

החברה שמה בראש מעייניה את הדיירים, שומרת על קשר ורציף עם לקוחותיה לכל אורך הדרך, פועלת עם הדיירים בשיתוף פעולה מלא, עושה הכל כדי שהפרויקט יעבור על הצד הנוח ביותר מבחינתם ואפילו שומרת על הסביבה. למשל, החברה עושה שימוש באלמנטים של בנייה ירוקה ומשלבת חוסכי אנרגיה בפרויקטים שלה.

לקבלת פרטים נוספים על החברה צרו קשר עם היזם גל חלפון בטלפון 058-4420451. עורך דין גל חלפון הוא אחד מבעלי החברה ויש לו ניסיון בייזום וליווי פרויקטים. המשמעות היא שאתם נהנים מידע, מומחיות וניסיון של הקבלנים הכי טובים בנתניה בתחום ההתחדשות העירונית תחת קורת גג אחת. ובמילים אחרות – אם אתם מחפשים קבלנים בנתניה אין לכם מה לחפש במקום אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.